KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11978044
nr 1197 8044
Motiv från Djurgården. Signerad, daterad Kjellin -45. Olja på pannå, 54x67
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:37:20
17/8 15:22:18
350 kr
20/8 18:32:21
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm